dkmedier
dkindkob
dknyt
dksocial
dksundhed
doi
doi

Solrød henter kultur- og fritidschef i Fredensborg

KORT NYT
15. DEC 2016 14.36

SOLRØD: Marie Bukh Dreier er ansat som ny kultur- og fritidschef i Solrød Kommune fra 1. februar. Hun efterfølger Mona Madsen, som gik på pension tidligere på året.

Prøv DK Nyt i 14 dage

Uforpligtende

Nyheder er værd at betale for

Tekst, grafik, billeder, lyd og andet indhold på dette website er beskyttet efter lov om ophavsret. DK Medier forbeholder sig alle rettigheder til indholdet, herunder retten til at udnytte indholdet med henblik på tekst- og datamining, jf. ophavsretslovens §11 b og DSM-direktivets artikel 4.

Kunder med IP-aftale/Storkundeaftaler må kun dele DK Nyts artikler internt til brug for behandling af konkrete sager. Ved deling af konkrete sager forstås journalisering, arkivering eller lignende.

Kunder med personligt abonnement/login må ikke dele DK Nyts artikler med personer, der ikke selv har et personligt abonnement på DK Nyt

Afvigelse af ovenstående kræver skriftlig tilsagn fra DK Medier.

https://www.dknyt.dk/artikel/solrod-henter-kultur-og-fritidschef-i-fredensborg

GDPR