dkmedier
dkindkob
dknyt
dksocial
dksundhed
doi
DK Debat
Avis: V-profil til Frankrig betalt af Messerschmidts MELD
Peter Christensen (V) blev inviteret med ledsager til Strasbourg. (Foto: Jens Dresling/Polfoto.)

Avis: V-profil til Frankrig betalt af Messerschmidts MELD

Forsvarsminister Peter Christensens (V) deltagelse i radioprogram og møder blev brugt i regnskab for Messerschmidts europæiske gruppe
20. OKT 2016 7.21

Det kræver abonnement at læse denne artikel.

Tekst, grafik, billeder, lyd og andet indhold på dette website er beskyttet efter lov om ophavsret. DK Medier forbeholder sig alle rettigheder til indholdet, herunder retten til at udnytte indholdet med henblik på tekst- og datamining, jf. ophavsretslovens § 11 b og DSM-direktivets artikel 4.

Kunder med IP-aftale/Storkundeaftaler må kun dele DK Nyts artikler internt til brug for behandling af konkrete sager. Ved deling af konkrete sager forstås journalisering, arkivering eller lignende.

Kunder med personligt abonnement/login må ikke dele DK Nyts artikler med personer, der ikke selv har et personligt abonnement på DK Nyt.

Afvigelse af ovenstående kræver skriftlig tilsagn fra det pågældende medie.